सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| रंग: | संतरा |
|---|---|
| कठोरता: | 85ए-90ए |
| लंबा: | 30 मीटर/रोल |
पॉलीयुरेथेन वी-बेल्ट ए-13/बी-17/सी-22 ट्रांसमिशन बेल्ट पहनने के लिए प्रतिरोधी उद्योग
| कठोरता: | 90 ए |
|---|---|
| सामग्री: | polyurethane |
| ऊष्मा प्रतिरोधी: | -30 ℃ -80 ℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| सतह: | खुरदुरा |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| व्यास: | 6 मिमी |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| कठोरता: | 85ए |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| खिंचाव दर: | 1.5-3% |
ड्राइविंग पॉलीयूरेथेन गोल बेल्ट व्यापक रूप से वस्त्र, सतह के किसी न किसी में उपयोग किया जाता है
| कठोरता: | 85ए-90ए |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| खिंचाव दर: | 1.5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

