सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| सतह: | खुरदुरा |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| व्यास: | 6 मिमी |
TPU Bending Strength Polyurethane Rough Round Belt wear resistant
| longth/roll: | 400m/200m/100m/50m/30m |
|---|---|
| material: | PU |
| heat-resistant moderate: | -30-80 |
Orange color hardness 90A Smooth Polyurethane Round Belt For Industrial Transmission
| color: | red |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Transmission Polyurethane Round Belt Red Smooth Tear Strength Resistance
| color: | red |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Green 85A CVT Transmission Belt Polyurethane Widely Textile
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
Hardness 85A-90APU Round Belt Polyurethane Round Belt Transmission Belt Textile Machines
| hardness: | 85A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
12mm Hardness 85A Polyurethane Round Belt Strict with quality
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | Dark green |
Green 85A Polyurethane Round Belt Packing Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

