सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
90A Orange Polyurethane Round Belt Urethane Round Belting With Smooth Surface
| सामग्री: | पु, टीपीयू |
|---|---|
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |
| सतह: | निर्बाध |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| सतह: | निर्बाध |
|---|---|
| रंग: | संतरा |
| व्यास: | 10 मिमी |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| सामग्री: | पीयू |
|---|---|
| के अंदर की सामग्री: | पीयू |
| कठोरता: | 85 ए |
22mm Polyurethane V Belt with 85A Hardness and A, B, C, D, M, Z Specifications for Drive Transmission
| सामग्री: | पीयू |
|---|---|
| के अंदर की सामग्री: | पीयू |
| कठोरता: | 85 ए |
Green 85A rough Polyurethane Round Belt Packing Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
Green 85A Rough Polyurethane Round Belt Resistance To Oils, Fuels,And Oxygen
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Smooth Urethane Round Belting 30m/roll Reinforced Abrasion Resistance
| stretching rate: | 1.5%-3% |
|---|---|
| color: | red |
| material: | PU |
High hardness Polyurethane Round Belt 85A - 90A For Textile industry
| color: | red |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

