सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| मुख्य समारोह: | ड्राइव ट्रांसमिशन |
|---|---|
| कठोरता: | 90 किनारे ए |
| सामग्री: | पीयू |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| मुख्य समारोह: | ड्राइव ट्रांसमिशन |
|---|---|
| कठोरता: | 90 किनारे ए |
| सामग्री: | पीयू |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| कठोरता: | 90 किनारे ए |
|---|---|
| लंबाई: | 30 मीटर /रोल |
| सामग्री: | पीयू |
15 मिमी व्यास हरे रंग की संचरण, पॉल्यूरिथेन गोल बेल्ट
| सामग्री: | पु |
|---|---|
| लंबाई: | 30 मीटर / रोल |
| कठोरता: | 85 किनारे ए ~ 90 किनारा ए |
कन्वेयर तल और छत टाइलों को संदेश देने के लिए उच्च तन्यता और आंसू की ताकत रेड पॉलिराइथेन वी बेल्ट
| कठोरता: | 90 किनारा ए |
|---|---|
| लंबाई: | 30 मीटर / रोल |
| सामग्री: | पु |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

