सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| सामग्री: | पु सामग्री आयात करें |
|---|---|
| रंग: | लाल रंग |
| लंबाई: | 30मी/रोल |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
ग्रीन पॉलीयूरेथेन गोल बेल्ट
| रंग: | हरा या आपकी आवश्यकता के अनुसार |
|---|---|
| सामग्री: | पीयू |
| लंबा: | 300m/रोल 200m/रोल 100m/रोल |
औद्योगिक पॉलीयूरेथेन गोल बेल्ट
| रंग: | हरा या आपकी आवश्यकता के अनुसार |
|---|---|
| सामग्री: | पीयू |
| लंबा: | 300m/रोल 200m/रोल 100m/रोल |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

