सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| सामग्री: | पीयू |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| सामग्री: | पीयू |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| सतह: | निर्बाध |
|---|---|
| रंग: | लाल |
| कठोरता: | 85ए-90ए |
पॉलीयुरेथेन वी बेल्ट ट्रांसमिशन तापमान रेंज -35ºC - 80ºC
| सामग्री: | polyurethane |
|---|---|
| रंग: | लाल रंग |
| लंबाई: | 30मी/रोल |
RoHS स्वीकृत पॉलीयूरेथेन वी बेल्ट पिघलाने के लिए आसान संयुक्त पॉलीयूरेथेन फ्लैट बेल्ट
| सामग्री: | पु सामग्री आयात करें |
|---|---|
| रंग: | लाल रंग |
| लंबाई: | 30मी/रोल |

