सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ reinforce cord round belt ] मेल खाते हैं 141 उत्पादों.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| सामग्री: | पीयू |
कपड़ा, पु गोल बेल्ट के लिए ड्रैक ग्रीन रंग रफ पॉलीयूरेथेन गोल बेल्ट
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| रंग: | गहरा हरा |
| सामग्री: | पीयू |
टेक्सटाइल पु ड्रैक ग्रीन 30m/रोल के लिए कलर रफ पॉलीयूरेथेन राउंड बेल्ट
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| रंग: | गहरा हरा |
| सामग्री: | पीयू |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| कठोरता: | 85 किनारे ए |
|---|---|
| रंग: | गहरा हरा |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| कठोरता: | 85ए |
|---|---|
| रंग: | गहरा हरा |
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |

