सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ reinforce cord round belt ] मेल खाते हैं 141 उत्पादों.
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Abrasion Resistant Polyurethane Round Belt Dark Green 85A - 90A
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
औद्योगिक संचरण 7 मिमी व्यास प्रतिरोधी पु polyurethane गोल बेल्ट पहनें
| लंबाई: | 100 मीटर / रोल |
|---|---|
| कठोरता: | 85 किनारे ए ~ 90 किनारा ए |
| रंग: | नारंगी या हरे रंग |
OEM कस्टम मेड Polyurethane नायलॉन कॉर्ड बेल्ट के साथ बेल्ट केवलर बेल्ट प्रबलित कॉर्ड
| पैकेजिंग विवरण: | इनर पैकिंग प्लास्टिक की फिल्म है |
|---|---|
| प्रसव के समय: | आपकी जमा राशि प्राप्त करने के 5 कार्य दिवसों के भीतर |
| भुगतान शर्तें: | टी / टी, 50% भुगतान अग्रिम में, 50% शेष शिपमेंट से पहले |
6 मिमी व्यास औद्योगिक ट्रांसमिशन पु Polyurethane गोल गर्भनाल, Polyurethane गोल बेल्ट
| लंबाई: | 200 मीटर / रोल |
|---|---|
| कठोरता: | 85 किनारा ए |
| रंग: | हरा |
OEM Reinforced polyester Kevlar Belts round With anti-abrasion
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Tensile Strength Breaking elongation Green Polyurethane Round Belt for Industry Machines
| radius of gyration: | 0.79in-6.3in |
|---|---|
| Material: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

