सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ reinforce cord round belt ] मेल खाते हैं 141 उत्पादों.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| रंग: | संतरा |
|---|---|
| कठोरता: | 85ए-90ए |
| लंबा: | 30 मीटर/रोल |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| सतह: | खुरदुरा |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| व्यास: | 6 मिमी |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| सतह: | खुरदुरा |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| व्यास: | 6 मिमी |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| सतह: | निर्बाध |
|---|---|
| रंग: | संतरा |
| व्यास: | 10 मिमी |
8 मिमी व्यास नारंगी रंग पु ट्रांसमिशन Polyurethane गोल बेल्टिंग
| सामग्री: | पु |
|---|---|
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |
| रंग: | ऑरेंज |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
व्यास 12 मिमी ऑरेंज यूरेथेन गोल बेल्ट सतह चिकनी कॉर्ड प्रबलित
| लंबाई: | 30 मीटर /रोल |
|---|---|
| रंग: | संतरा |
| कठोरता: | 90ए |

