सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| रंग: | नारंगी रंग |
|---|---|
| कठोरता: | 90ए |
| लंबा: | 400 मीटर/रोल |
85A 100m पॉलीयुरेथेन राउंड बेल्ट कॉर्ड ट्रांसमिशन के लिए प्रबलित;
| नाम: | पॉलीयुरेथेन गोल बेल्ट |
|---|---|
| रंग: | लाल, हरे |
| कठोरता: | 85ए-90ए |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| सतह: | खुरदुरा |
|---|---|
| रंग: | हरा |
| व्यास: | 8 मिमी |
हरे रंग की कठोरता 85 ए ट्रांसमिशन बेल्टिंग और पॉलिर्यरथेन गोल बेल्ट पॉली कॉर्ड
| सामग्री: | पु |
|---|---|
| रंग: | हरा रंग |
| कठोरता: | 85A |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| मुख्य समारोह: | ड्राइव ट्रांसमिशन |
|---|---|
| कठोरता: | 90 किनारे ए |
| सामग्री: | पीयू |

