सभी उत्पाद
-
पॉलिइरिथेन राउंड बेल्ट
-
Polyurethane वी बेल्ट
-
सुपर पकड़ बेल्ट
-
पनडुब्बी केबल सुरक्षा
-
पॉल्यूरिथेन रोलर्स
-
पॉलिनेरथन पहियों
-
स्क्रीन प्रिंटिंग सिक्वेज
-
Polyurethane रबड़ शीट
-
Polyurethane पार्ट्स
-
केवलर बेल्ट्स
-
Extruded Polyurethane
-
समानांतर बेल्ट
-
Polyurethane ट्यूबिंग
-
पॉलिइरिथेन टाइमिंग बेल्ट
-
पीवीसी कन्वेयर बेल्ट
-
उरथाने बेल्ट वेल्डर
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
कीवर्ड [ pu cord ] मेल खाते हैं 198 उत्पादों.
Green PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Orange Smooth PU Round Belt Hardness 90A with wear-resistance
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| कठोरता: | 85ए |
|---|---|
| रंग: | गहरा हरा |
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| सामग्री: | पीयू |
|---|---|
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |
| रंग: | संतरा |
Mountain Climbing Polyurethane Round Belt , 18mm - 20mm Special Hauling Cable With Kevlar Cord
| Length: | 50 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| color: | any color |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| सामग्री: | पीयू |
|---|---|
| प्रकार: | पु दौर बेल्ट |
| color: | orange |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| रंग: | नारंगी रंग |
|---|---|
| कठोरता: | 90ए |
| लंबा: | 400 मीटर/रोल |

